Hlídací systém na kolech bude monitorovat ašská zákoutí
Rada města Aše na schůzi 8. června schválila uzavření nájemní smlouvy o pronájmu mobilní kamerové věže pro potřeby městské policie. Nyní byla nájemní smlouva na pronájem přípojného vozidla s instalovaným mobilním kamerovým zařízením podepsána a zveřejněna. Pronájem techniky je dle smlouvy sjednán ode dne předání do 25. října.
Věž umožňuje pokrýt místa, kde se bezpečnostní situace dočasně zvýší. Jak takové zařízení vypadá, můžete vidět například zde:
Milan Vrbata, tiskový mluvčí Městského úřadu v Aši
TAG
Líbil se vám tento článek?
0
Komentáře
Výběr článků
Premium články
Redakce iAšsko.cz - 13. 03. 2026











